Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

Hızlı betonlaşma sonucu doğadan aldıklarımızı geri vermeyi misyon edinerek öncelikle inşaat alanında bulunan ve kesilmesi gereken ağaçları taşıma yöntemiyle kurtarmaya çalışıyoruz. Kurtaramadığımız ağaçların en az 10 katı kadarını projemize koymak ve bunu uygulamak şartı ile işimize başlıyoruz. Projede çizdiğimiz her çizginin gerçek hayatta doğaya dönüşeceğinin bilinciyle tasarımlarımızı yapıyoruz ve oksijen üretimine katkıda bulunarak hem görsel hem de fonksiyonel peyzaj tasarımları ile doğaya uyumlu ve doğaya katkı sağlayan sürdürülebilir peyzaj alanları oluşturma hedefiyle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Önce hayal ediyoruz, sonra tasarlayıp planlıyoruz, son olarak da mükemmeliyetçi, yenilikçi ve sürdürülebilir bir çalışma ortaya çıkarıp uyguluyoruz.

Alanında farkını belli eden ve diğer firmalara örnek olan, müşterinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte, su verimliliği, doğanın dengesi ve doğru bitki seçimleriyle hem bitkisel hem de yapısal peyzaj uygulamalarında alanında öncü bir firma olmak amacıyla, tüm enerjimizle sizler için çalışıyoruz.

Hemen Ara