Hakkımızda

ADA VİSTA PEYZAJ

20 Yıldan Fazla Tecrübe

20 yılı aşkın mesleki bilgi, birikim ve tecrübelerini daha geniş bir yelpazeye yaymak amacıyla 2020 yılında yeni ismiyle tekrardan piyasaya giren Ada Vista Peyzaj şirketinin ilk kuruluşu “Meyland Peyzaj” adıyla 2010 yılına dayanmaktadır. Daha önceki yıllarda proje ve danışmanlık alanında faaliyet gösteren firma,  2020 yılında gerekli altyapı hazırlıklarını tamamlayarak, büyük ölçekli peyzaj uygulama işlerine ağırlık verdi. 1 yıl gibi kısa bir sürede toplamda 45.000 metrekare yeşil alanda peyzaj uygulaması yaparak hızlı bir büyümeye ulaşan firma, 26.10.2022 tarihinde ADA VİSTA PEYZAJ A.Ş. ünvanıyla son şeklini aldı.

*Yapısal Peyzaj Uygulama

*Bitkisel Peyzaj Uygulama

*Peyzaj Proje Çizimi, 3 boyutlu Çizim & Animasyon

*Peyzaj Danışmanlık ve Ruhsat Projeleri Çizimi

*Otomatik Sulama Sistemleri

*Hazır Rulo Çim Uygulamaları

*Kentsel Donatı Elemanları

*Süs Havuzu ve Yüzme Havuzu Yapımı

*Sert Zemin ve Dekoratif Taş Uygulamaları,

*12 Ay Bahçe Bakımı alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Şirket kurucusu Onur GÜMÜŞER dahil olmak üzere bünyesinde 3 adet Peyzaj Mimarı ve alanında uzman uygulama ekibiyle, kalite ve estetikten ödün vermeden uygun fiyat garantisi ile çalışmalarını büyük bir titizlik ve başarıyla sürdürmektedir.

İLETİŞİM
BİLGİLERİMİZ

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için fikir, görüş ve önerileriniz bizim için önemli.

ADA VİSTA PEYZAJ

Neden Biz?

20 Yılı Aşkın Tecrübe

20 yılı aşkın süredir kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimiyle uzmanlaşmış Profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Tecrübelerimizi projelerinize yansıtıyor ve yaşam alanlarınızı güzelleştiriyoruz.

Dürüst ve Güvenilir

Tüm ilişkilerimizde dürüstlük en önemli ilkemizdir. Karşılıklı yarar sağlayarak güveni yaratmak ve hiçbir ayırım yapmadan, çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize, hissedarlarımıza tutarlı ve adil davranırız.

Peyzaj Uzmanları

Peyzaj sektöründe yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışı ile sizlerin istek ve arzularınıza göre huzurlu alanlar oluşturmaktır.
Hemen Ara