Hizmetlerimiz

Yapısal Peyzaj Uygulama

Bina dokusuna ve bitkisel peyzaj tasarımımıza uyumlu en doğal sert zemin materyallerini seçip, projede kullanılan bitkilerle yapısal materyalleri harmanlayarak bütüncül bir proje oluşturuyoruz.

Bitkisel Peyzaj Uygulama

Alanın doğal toprak durumu, su yeterliliği ve topografik yapısını göz önünde bulundurarak belirlediğimiz konsept doğrultusunda en uygun bitkileri sizin için seçiyoruz.

3 Boyutlu Projelendirme

Tasarlamış olduğumuz peyzaj projesinin yaşam alanınızda nasıl bir etki göstereceğini önceden daha rahat bir şekilde algılayabilmeniz için, proje ekibimizle hazırladığımız 3 boyutlu görseller ve animasyon tekniğiyle sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Peyzaj Danışmanlık ve Ruhsat Projeleri Çizimi

Peyzaja dair bildiğimiz herşeyi sizlerle paylaşmaktan ve mesleğimizin inceliklerini daha geniş kitlelere duyurmak için sizlere her türlü konuda danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.
Ayrıca inşaat ruhsatı için istenen peyzaj projelerini mevzuata uygun bir biçimde hazırlayarak, 5 iş günü içinde ilgili belediyeden onay alma garantisi veriyoruz.

Otomatik Sulama Sistemleri

Su sarfiyatını minimum düzeye indirecek otomasyon sistemleri ve kaliteli malzeme seçimiyle uzman ekibimiz tarafından kusursuz ve uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek sulama sistemleri kuruyoruz.

Hazır Rulo Çim Uygulamaları

Bölgenin iklimine uygun ve mümkün olduğunca az su isteyen çim türü seçimini yaptıktan sonra, özenle kesilen hazır çiminizi 1 günde ayaklarınızın altına seriyoruz.

Kentsel Donatı Elemanları

“Peyzaj Mimarisinde Bütüncül Yaklaşım” modeliyle yola çıkarak, bahçe aydınlatmaları, dekoratif bahçe mobilyaları, ve ergonomik oturma gruplarıyla yaşam alanınıza fonksiyonellik katıyoruz.
Ayrıca kent parkları çalışmalarımızda, tüm alan aydınlatmaları, çöp kutuları, bank ve oturma grupları konularında da iddialıyız.

Süs Havuzu ve Yüzme Havuzu Yapımı

Kendi evinizde tatil keyfi yaşamanız için inşa ettiğimiz ve rutin bakımlarını yaptığımız yüzme havuzlarının yanı sıra, yeşili suyla bütünleştirmek amacıyla biyolojik gölet, süs havuzu, yapay ve doğal şelale çalışmalarımızla yaşam alanınıza bambaşka bir boyut kazandırıyoruz.

Sert Zemin Uygulamaları

Çim derzli adım taşları, onlarca çeşit dekoratif taş modeli seçenekleri ve hem dekoratif hem organik materyaller kullanarak bitkisel peyzaj tasarımımızı sizler için zenginleştiriyoruz.

12 Ay Bahçe Bakımı

Ana öğemizin canlı materyal olması sebebiyle, uygulama sonrası bahçe bakımı ve takibini büyük bir titizlikle sürdürerek, bahçenizin ilk günkü görünümde kalması için bakım ekibimizle yılın 12 ayı hizmetinizdeyiz.
Hemen Ara